CHCETE DOSIAHNUŤ ROMANTICKÝ AKCENT V INTERÉRI? (marec 2019)

Umelecké kováčstvo je starodávne remeslo, ktoré sa v súčasnosti stáva súčasťou moderného bývania. Kovaný nábytok či doplnky vedia skrášliť exteriér aj interiér. Umelecké kováčstvo predstavuje spojenie tradičnej ručnej výroby detailu prvku s modernou technológiou.

Luxusný vysokokvalitný kovaný nábytok spoločnosti UKOVMI znamená investíciu do kvality. Kovaný nábytok sa stáva ideálnym riešením pri zariaďovaní domu, hotela či firmy. Jemne vypracované línie a prepracované prvky dokážu vytvárať rôzne štýly v bývaní. Nábytok svojim čarom vnáša do priestoru niečo výnimočné. Záleží iba na vkuse a na konkrétnych požiadavkách klienta.

Stol-stolicky

UKOVMI ponúka nábytok do interiéru v romantickom, historickom či modernom štýle. Nechajte si vyrobiť stôl, stoličky, komodu či postele v akomkoľvek prevedení. Práve originalita, luxus, kvalita a výnimočnosť skrášli Váš priestor.

Stoly a stoličky
Jedinečné jedálenské kované stoly a stoličky alebo barové stoličky môžu byť súčasťou práve Vášho baru, reštaurácie, alebo hotela. Kovaný a nerezový nábytok dostanete len v originálnom prevedení kvalitou aj dizajnom. Kované a nerezové stoly a stoličky spravia z Vášho priestoru výnimočné miesto (jedálenské súpravy, barové stoličky, kancelárske stoly, súpravy do altánkov...), konferenčné kované stolíky aj záhradné kované lavice v historickom i modernom nadčasovom štýle. Každý kus je možné doplniť drevom, kožou, kameňom či sklom podľa vlastného vkusu a fantázie.

Stol-stolicky

Dekorácie a doplnky

Okrem kovaného nábytku si môžete vybrať aj rôzne interiérové dekoračné predmety a doplnky, medzi ktoré patrí napríklad kovaný botník, vešiaky, stojan na dáždniky, kozmetický stolík, zrkadlá, doplnky do kuchyne, kovaný digestor a iné. Exkluzívnym šperkom kúpeľní sú zrkadlá s ručne kovaným rámom alebo rámom vyhotoveným z ušľachtilého materiálu nerezu. V ponuke nájdete aj kované garniže na okná, svietniky, vešiaky, stojany, krbové náradia, noše na drevo a ďalšie bytové doplnky, ktoré dodajú Vášmu interiéru jedinečnú atmosféru. Stačí sa nechať viesť svojou fantáziou.

Záhrada, terasa
Terasový nábytok tvorí súčasť zariadenia domu v oblasti bývania a ak sa leto vydarí, stôl a stoličky na terase poslúžia v lete viac ako jedálenský nábytok v interiéri. V lete záhradu skrášli lavička, sedacia súprava v altánku alebo kreslo na terase. Ručne kované klasické lavice alebo s prírodným motívom sú skutočným unikátom, dodajú záhradám či parkom romantickú atmosféru a pretvoria ich na neodolateľné. Taktiež sú unikátom i záhradné hojdačky v romantickom či modernom štýle.

Stol-stolicky

Vínne pivnice
Vínna pivnica má svoje miesto nielen v oblasti skladovania vína, ale aj vo svete dizajnu. Degustácie sú v súčasnosti veľmi vyhľadávané. Každý milovník vína strávi čas degustáciou, pričom veľkú úlohu hrá i príjemné prostredie. Ak si chcete vychutnať dúšok dobrého vína, potrebujete určitú teplotu vzduchu, ktorá udrží mok vo Vašej čaši na určitej teplote. Vkusne zariadená vináreň upúta pozornosť a obdiv zákazníka. Kovaný nábytok, kované svietidlá a doplnky do vinární, vinoték, reštaurácií, horských alebo vidieckych hotelov z ateliéru kováčskeho umenia UKOVMI jednoznačne tieto vlastnosti majú. Luxusný ručne kovaný luster - rebrík vo forme vínnej révy, závesné svietidlo – koleso so strapcami hrozna, bočná lampa – list hrozna alebo stojan na vína dokážu vytvoriť magickú atmosféru sveta vinohradníkov.

Stol-stolicky

Viac na:
www.stavebnictvoabyvanie.sk
www.ukovmi.com
www.facebook.com/ukovmi