KOVANÉ DRŽIAKY NA KVETY A KVETINÁČE

Príroda nám ponúka nevyčerpateľný zdroj inšpirácie pre dekoráciu, skrášľovanie a vytváranie životného prostredia, v ktorom trávime chvíle či už rekreačné alebo produktívne. Kvety tvoria jednoznačne podstatnú časť tohto zdroja. Na lúkach, v lesoch, v záhradách predstavujú krásu života.

Bohato kvitnúce muškáty na oknách a balkónoch prezrádzajú, že budova dýcha a funguje. Námestia, parky, reštauračné terasy s udržiavanými kvetmi pôsobia upravene, útulne a dokážu zjemniť obraz chladného betónu. Počas letnej sezóny sú kvety v kvetináčoch súčasťou prezentácie obydlia, obce či mesta, stávajú sa našimi spoločníkmi a zároveň ozdobou exteriérových priestorov.

Ak patríte k tým, ktorí majú v kvetoch záľubu a práve hľadáte riešenie pre kvetináče a držiaky na kvety pre vaše okná, balkón, terasu či park, môžete nájsť v tomto článku informácie a inšpirácie, ktoré verím, že oslovia a pomôžu rozhodnúť sa aj tým najnáročnejším.

Ateliér kováčskeho umenia UKOVMI vám ponúka okrem iných výnimočných výrobkov aj kované držiaky kvetov a kované kvetináče na okná, balkóny, do altánkov, na terasy, ale aj na námestia a do parkov.

Keďže firma má už dlhodobé skúsenosti a jej rukami prešlo mnoho vzácnych projektov, inšpirácie môžete načerpať v galérii. Predstavujeme Vám aj výrobu výnimočného kvetináča v tvare stromu vyhotoveného na mieru a na objednávku, ktorú si môžete pozrieť na tomto videu.
Držiak kvetov Držiak kvetov Držiak kvetov

V ponuke UKOVMI nájdete kované držiaky kvetov a kvetináče v historickom, tradičnom alebo aj v modernom, avantgardnom štýle. Moderné, dizajnové kvetináče z nerezu alebo aj jednoduché držiaky na kvety v tzv. očistenom štýle.

Jedinečné prírodné motívy ako napríklad držiak na kvety s motívom viniča či dubovým motívom alebo kovaný kvetináč v tvare stromu sú svojím dizajnom výnimočné a ako ručne kované patria k špecifickým umeleckým dielam. Zaujať vás však môžu aj starodávne vzory, ktoré vás vrátia do čias babičiek a stanú sa výrazným estetickým doplnkom vašej chaty alebo ozdobou budovy v historickom štýle. Nerezové alebo kované moderné kvetináče svojím dizajnom upútajú milovníkov moderného štýlu.

Vzhľadom k tomu, že ateliér UKOVMI sa zameriava predovšetkým na ručne kovanú prácu, kované kvetináče alebo držiaky kvetináčov z tejto firmy dokážu pretvoriť každé námestie, park či okrasnú záhradu na jedinečnú a neopakovateľnú. UKOVMI má takisto skúsenosti s upevnenými kvetináčmi v kaplnkách, ponúknuť Vám môže aj jednoduché držiaky kvetináčov na balkóny a zábradlia.

Väčšina držiakov kvetov a kvetináče sa vyrábajú na objednávku podľa vopred zadaných rozmerov a ostatných potrieb zákazníka, jednoduchšie kované držiaky na kvetináče si môžete objednať aj priamo na eshope.

Odborníci v UKOVMI Vám ponúkajú pomoc aj s tvorbou vlastného návrhu a postarajú sa o všetky detaily – nákres, zameranie, vyhotovenie aj montáž. Kované držiaky a kované kvetináče sa vyrábajú vo vysokej kvalite s antikoróznou úpravou – zinok, farba, patina, s možnosťou výberu patiny podľa vlastného vkusu – zlatá, strieborná, medená alebo zelená.

Nechajte sa osloviť a príďte sa presvedčiť osobne, že kvalita a dizajn výrobkov UKOVMI sa predstavia najviac pri priamom kontakte...

Kúpiť!Kovaný držiak na kvety - Babička - ohrádka na okná vo vintage štýle

Kovaný držiak na kvety - Babička - ohrádka na okná vo vintage štýle

Kovaný držiak na kvety s dubovým motívom - ručne kovaná ohrádka na okná

Kovaný držiak na kvety s dubovým motívom - ručne kovaná ohrádka na okná

Oblúkový držiak na kvetináče - kvalitná ohrádka na okná povrchovo upravená proti korózii

Oblúkový držiak na kvetináče - kvalitná ohrádka na okná povrchovo upravená proti korózii

Kované držiaky kvetov na balkóne rodinného domu - držiaky truhlíkov

Kované držiaky kvetov na balkóne rodinného domu - držiaky truhlíkov

Okenná ohrádka na truhlíky - kovaný držiak na kvetináč na okno

Okenná ohrádka na truhlíky - kovaný držiak na kvetináč na okno

Kúpiť!Kovaný držiak na kvetináče vhodný na exteriérové zábradlia

Kovaný držiak na kvetináče vhodný na exteriérové zábradlia